هیتر گلخانه 300 هزار heater 300

تعداد موجود در انبار: 10
قیمت: 0 تومان

بخاری گلخانه خانگی مدل ۱۵۰ کیلوکالری در ساعت

هیتر گلخانه یکی از مهم ترین تجهیزات در سیستم های گرمایشی می باشد که باعث شده تمام کشاورزان و باغداران در تمام فصول سرد و گرم سال بتوانند به راحتی تمام محصولات خود بدون هیچ گونه مشکل و نوسانات دمایی را پرورش دهند.متعادل سازی دما و رطوبت در گلخانه ، مرغداری ، دامداری و… یکی از اصلی ترین فاکتور ها برای سالن دار می باشد تا بتواند راندمان کاری خود را بالا ببرد.

بخاری گلخانه خانگی با ظرفیت حرارتی ۱۵۰.۰۰۰ کیلوکالری در ساعت قابلیت تامین گرمایشی فضایی به متراژ ۱۰۰ – ۱۵۰ متر مربع با ارتفاع ۶ متر معادل ۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مکعب را دارد.سیستم تامین گرمایش هیتر گلخانه از طریق مشعل انجام میگیرد بطوری که با قرارگیری مشعل با سوخت گازی ، گازوئیلی ویا دوگانه سوز (به انتخاب مصرف کننده) در قسمت کوره دستگاه ، گرمایش انجام می گیرد و توسط فن قدرتمندی که در قسمت پشت دستگاه قرار دارد ، پرتاب باد از کوره هوای گرم انجام می پذیرد و در سریع ترین زمان ممکن گرمایش محیطی به ابعاد ۶۰۰ الی ۹۰۰ متر مکعب صورت می پذیرد.

سوخت مصرفی بخاری گلخانه خانگی

هیتر گلخانه ای ۱۵۰ هزار کیلوکالری گرمایش خود را از طریق مشعل موجود در قسمت پشت دستگاه تامین می کند.نوع مشعلی که استفاده می گردد بسته به انتخاب مصرف کننده می تواند متنوع باشد البته پیشنهاد ما استفاده از مشعل ایران رادیاتور می باشد که مصرف سوخت پایینی دارد و کیفیت مطلوبی برای استفاده در هیتر گلخانه ای دارد.

سوخت مصرفی بسته به انتخاب مصرف کننده و محیطی که از دستگاه استفاده می شود می تواند متغییر باشد.و قیمت هیتر گلخانه نیز بر همین اساس می تواند تاثیر گذار باشد.استفاده از مشعل هایی باسوخت گازیگازوئیلی و یا دوگانه سوز میسر می باشد که می توان با انتخاب مصرف کننده بر روی دستگاه نصب گردد.البته دستگاه بدون مشعل می باشد و در صورت تمایل با اخذ هزینه مشعل،بر روی دستگاه نصب و ارسال می گردد.

سیستم کنترل دما و زمان بندی هیتر گلخانه خانگی

بخاری گلخانه خانگی مجهز به یک تابلو برق هوشمند و اتوماتیک می باشد که قابلیت متعادل سازی دما با استفاده از ترموستات محیطی و تایمر برای کنترل زمان و کاهش مصرف سوخت را دارد.همچنین فیوز و کنتاکتور و ترمینال داخل تابلو برق صنعتی سیستم گرمایشی تعبیه شده است.سیستم تنظیم دما و تایمر نیز به صورت ولومی می باشد که بهترین سیستم برای هیتر گلخانه می باشد که هم کاربری بسیار آسانی برای اپراتور دارد و هم طول عمر بسیار بالایی در مقایسه با سایر ترموستات های محیطی و تایمر ها دارند.همه این عوامل باعث هوشمند سازی سیستم تابلو برق هیتر گلخانه ای شده است.

جنس بدنه و کوره بخاری گلخانه

نوع طراحی بدنه و سیستم پرتاب باد هیتر توسط متخصصان مجرب باعث راندمان حرارتی بالای ۹۰ درصدی برای دستگاه شده است.جنس بدنه بیرونی هیتر از ورق گالوانیزه کوره ای ضد زنگ می باشد که در برابر رطوبت های گلخانه ای بسیار مستحکم است.همچنین اسکلت فلزی باعث شده مقاوم بالایی در برابر خش و ضربه داشته باشد.

مهم ترین قسمت در بخاری گلخانه خانگی کوره آن می باشد که جنس کوره طراحی شده از فولاد با روکش استیل و یا تمام استیل (به انتخاب مشتری ) می باشد.لوله ها و طبقات نیز می توان هم بصورت فولادی با روکش استیل و یا تمام استیل طراحی نمود تا در مقابل حرارت بالای آتش دان دستگاه مقاومت بسیار بالایی داشته باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی هیتر گلخانه ای از مهم ترین فاکتور ها در انتخاب و خرید این سیستم گرمایشی می باشد. بخاری گلخانه ای ۱۵۰.۰۰۰ کیلوکالری با ۱۲ ماه ضمانت در تمام نقاط کشور ارائه می شود و در سراسر کشور شامل ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.همچنین پس از تحویل دستگاه جهت نصب و راه اندازی میتوانید با خدمات پس از فروش برای راهنمایی و نحوه استفاده و مشاوره تماس بگیرید.

+ ادامه مطلب - بستن

فضای قابل گرمایش

150-100 متر مربع با ارتفاع 6 متر

ابعاد

ارتفاع : 130cm طول:120cm عرض : 60cm

جنس کوره

فولادی با روکش استیل

جنس بدنه

گالوانیزه با رنگ کوره ای ضد زنگ

تابلو برق صنعتی

ترموستات محیطی – تایمر

استاندارد

ISO 4500 – ISO 9001 – ISO 14001

امکان نصب مشعل

ایران رادیاتور 1-3

مشخصات

heater 300

لطفا برای پرسیدن سوال وارد سایت شوید
محصولات مرتبط

مشاهده همه